Veřejnost


 

Exkluzivní balíček "VIP"

 

 

Exkluzivní balíček "HOST"

 

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou spolupráce při organizaci 38. KOWAX - Valašské rally ValMez 2019. Staňte se pořadatelem!


 

Informace pro pořadatele

 

38. KOWAX Valašská rally ValMez 2019 - Informace pro diváky

 

Valašská rally je největší motoristickou událostí na Valašsku a v posledních letech také v regionu Lašska. Klání posádek rychlých soutěžních speciálů navštěvují ročně desetitisíce diváků. Do uvedených regionů přijíždějí nejenom ze všech koutů České republiky, ale také ze zahraničí. Především ze Slovenska, Polska, ale také z Rakouska a Německa. Letos poprvé je Valašská rally součástí kalendáře podniků European Rally Trophy - Central. Novinkou je i zařazení valašské automobilové soutěže do kalendáře slovenského rallyového šampionátu.

Diváci, kteří se rozhodnou souboje soutěžních posádek podél tratí rychlostních testů 38. KOWAX Valašské rally ValMez 2019 sledovat, či kteří budou pozorovat cvrkot mechaniků v servisním areálu, se stanou, díky zakoupení vstupenky, pro pořadatele 38. KOWAX Valašské rally ValMez 2019 významným partnerem. Za to všem, kteří si vstupenku zakoupí, pořadatel Valašské rally děkuje.

Sehnat finanční prostředky na tak organizačně, technicky a pořadatelsky náročný podnik totiž není vůbec jednoduché. Výběr vstupného se týká většiny ostatních českých, evropských i světových rally. Nejde tedy ze strany pořadatele Valašky o nic mimořádného či neobvyklého. Právě výběr vstupného na rychlostní zkoušky a do servisního areálu tvoří v rozpočtu Valašské rally důležitou položku.

Vstupné je vybíráno k tratím rychlostních zkoušek a do areálů a dalších míst spojených s 38. KOWAX Valašské rally ValMez 2019. Visačky a lístky opravňují ke vstupu do prostor vymezených pro diváky. Výběr vstupného je letos organizován v servisním areálu v Kopřivnici i u všech rychlostních testů.

Vstupně nebude vybíráno na páteční (29. 3. 2019) slavnostní start a nedělní (31. 3. 2019) cíl 38. KOWAX Valašské rally ValMez 2019 na náměstí ve Valašském Meziříčí. Bezplatný je rovněž vstup na akce související s doprovodným programem 38. KOWAX Valašské rally ValMez 2019.

 

VSTUPNÉ

Visačky a vstupenky (permanentky) opravňují jejich vlastníky ke vstupu do prostorů vymezených pro diváky Valašské rally. Jedná se nejen o divácká místa, jejichž přehled je součástí mapových podkladů na webu nebo v oficiálním tištěném programu, ale také v servisním areálu Tatry v Kopřivnici. Pro zájemce jsou připraveny dva druhy vstupenek.

PERMANENTKA: všechna místa určená divákům 200,- Kč

 

VSTUPENKA opravňuje k jednorázovému vstupu:

Pátek 29. března 2019

Shakedown + servis 50,- Kč (polygon bude pro veřejnost otevřen od 10 hod.)

RZ ValMez 50,- Kč

 

Sobota 30. března 2019

RZ Fulnek 50,- Kč

RZ Odry 50,- Kč

RZ Lešná 50,- Kč

RZ Tatra + servisní areál 100,- Kč

Servisní areál 50,- Kč

 

Rally dětem – zveme děti do servisu 38. KOWAX Valašské Rally ValMez

Malí závodníci se mohou podívat zblízka na vše, co je bude zajímat. A nejen to.

 

Neděle 31. března 2019

RZ Bystřička 50,- Kč

RZ Tatra + servisní areál 100,- Kč

RZ Juřinka 50,- Kč

Ke vstupenkám dostanou jejich držitelé v diváckých místech a na vyhrazených parkovištích informačně bezpečnostní letáky. Vstupenky opravňující ke vstupu do uvedených míst budou v prodeji i na přístupových místech k RZ.

 

VSTUP ZDARMA

* děti do 10 let v doprovodu rodičů či dospělé osoby

* zdravotně postižení (průkaz ZTP, v případě RZ Tatra jim bude umožněn vjezd do areálu polygonu a parkování v blízkosti servisního areálu a RZ)

 

 

 

Oficiální konečné výsledky JANČA - 36. Valašské rally Valmez 2017

 

 

Oficiální konečné výsledky 36. VR ValMez 2017 - TrueCam MČR v rally

 

 

Sestřih z RZ Tatra - 25. 3. 2017

 

 

 

Sestřih z RZ Tatra - 26. 3. 2017

 

 

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE